NewlifeBuz Lazer Uygulaması

Buz Lazer Uygulması
  • Buz lazer uygulaması ile acısız ve ağrısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.
Medikal cilt bakımı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın

Buz Lazer Uygulaması istenmeyen tüy ve kılları acısız bir şekilde ortalama 2-6 seans sonrasında kesin sonuçlar alınmaktadır.Sağlıklı ve istenilen sonuçlar elde etmek için kesinlikle profesyonel ekiplerce uzman gözetmenliğinde devam etmelidir süreç aksi takdirde istenmeyen sonuçlar elde edilebilir.Buz lazerin en büyük avantajı ise dört mevsim uygulanabiliyor olmasıdır.Bütün ten renklerine uygulanabilen bu sistemde koyu tenlerdede yüksek başarı yüzdesi elde etmektedir. Buz lazer uygulaması, epilasyon uygulamaları içerisinde acısı en az olan yöntemlerden birisidir. Erkeklerde hem estetik kaygılardan hem de kıl dönmesi gibi sağlık probleminden dolayı yapılabilecek en iyi epilasyon yöntemi buz lazerdir. Yüz dahil vücudun bütün alanlarında, en cansız kıl köklerinde dahi uygulanabilir ve başarılı bir uygulama neticesinde kesin çözüm verir. Bazı epilasyon çeşitleri açık renkli tüylerde, kıllarda ve cansız tüylerde, kıllarda istenen neticeyi vermez. Fakat buz lazer uygulaması renk ve kalınlık ayırt etmeksizin herkeste istenen neticeyi verir. Buz lazer uygulamasında düşük dozda, sık tekrarlanan ışınlar kullanıldığı için ciltte herhangi bir tahriş oluşturmaz. Bu yüzden yılın her ayı uygulanabilir. Yine de buz lazer uygulaması yaptıran kişilerin operasyon sonrası güneşlenirken korunmaları gerekir.

Buz Lazer Uygulaması Sağlıklı mıdır?

Buz lazer uygulaması sağlık yöneninden hiçbir olumsuz yön taşımamaktadır.Işınlar sadece kıl köklerine kadar gittiği için kanser riski taşımamaktadır.Hamilelerde diğer tüm uygulamalar gibi buz lazer uygulamasıda yapılmaması gerekmektedir.Bunun dışında olan bütün bireyler herhangi bir problem olmaksızın istenmeyen tüy ve kıllarından sağlıklı bir şekilde kurtulabilir.

Ağırsız ve acısız lazer için buz lazer uygulaması en sağlıklı ve sonuç alınabilen yöntemdir.

Melahat Bedir

Sık Sorulan Sorular

Buz Lazer Yazın Yapılır mı?

Buz lazer uygulaması her mevsimde yapılmaktadır.

Kaç seansda sonuç alırım

Ortalama 2-6 seans arasında kesin sonuç almak mümkündür.

Buz lazerde uygulamasında bilinmesi gerekenler

  • Yaz aylarındada yaptırılmaktadır.
  • Her cilt tipine ve her ten rengine etki eder
  • Kılları buz ile donduruğu için acı ve ağrı hissedilmez.
  • FDA onaylıdır.
  • Ortalama 4-6 seans arasında sonuç elde edilir.
  • Uzman ekipler gözetiminde yapılmaktadır.

Bağlantılı Sayfalar